Partnerzy o Nas

Marian Mikielewicz

Prezes Zarządu

SPOŁEM PSS w Nowej Dębie

Grupa LEW Sp. z o.o., właściciel marki Dobry Punkt jest naszym partnerem od 2011 roku. Obsługuje naszą Firmę w zakresie akceptacji kart płatniczych oraz doładowań pre-paid.
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych i informatycznych współpraca przebiega efektywnie i profesjonalnie. Kompetentni pracownicy firmy profesjonalnie podchodzą do zgłaszanych spraw.
Grupa LEW Sp. z o.o. wykazuje się dbałością o wysoki poziom świadczonych usług.
Mając na uwadze jakość dotychczasowej współpracy polecamy Grupę LEW Sp. z o.o. jako rzetelnego i sprawdzonego operatora Elektronicznych Rozwiązań Sprzedażowych.
List referencyjny

Marek Wojtasik

Prezes Zarządu

SPOŁEM PSS JEDNOŚĆ w Częstochowie

Mamy przyjemność poinformować, że Grupa LEW Sp. z o.o. jest naszym partnerem w zakresie dostarczania usług dostępnych na terminalach elektronicznych (doładowania do telefonów, płatność popularnych rachunków, akceptacja bankowych kart płatniczych). Wszystkie te usługi są dostarczane pod marką handlową DOBRY PUNKT. Współpraca pomiędzy naszymi firmami układa się bardzo dobrze, wszystkie rozliczenia przebiegają bardzo sprawnie. Firma Grupa LEW jest partnerem, na którym można polegać. Dużym atutem tej firmy jest elastyczność i szybkie tempo realizacji zgłaszanych przez nas potrzeb, także w zakresie reklamy i marketingu. Doceniając walory firmy Grupa LEW Sp. z o.o. mogę w pełni zarekomendować świadczone przez tą firmę usługi innym firmom poszukującym profesjonalnych partnerów biznesowych.
List referencyjny

NASI PARTNERZY
Wszystkie prawa zastrzeżone © Grupa LEW S.A.
Realizacja: nova-marketing.pl
Pobierz informator Dobry Punkt